Rowerek Biegowy ANTEK

Rowerek Biegowy ANTEK

Rowerek biegowz ANTEK polecany jest dla dzieci od 2-go roku życia. A że jest uwielbiany przez wszystkich małych użytkowników przeważnie służy długo, nawet do 5 - 6 lat.

Jak wiadomo, rowerek biegowy jest wspaniałym wstępem do jazdy na rowerku dwukołowym. Doskonale uczy balansowania i utrzymywania równowagi co znacznie ułatwia naukę jazdy.

Jego konstrukcja jest bardzo mocna bo wykonany jest z 24-mm sklejki, ma pompowane koła i siodełko z regulowaną wysokością. Jest lekki, waży ok. 4,5 kg. Jest też przyjazny dla rodzica gdyż ma specjalny uchwyt do noszenia. Nie bez znaczenia tez jest jego bardzo prosty, niepowtarzalny design.

Dzięki tym walorom zostal nagrodzony Medalem Targów Moje Dziecko w Warszawie w 2012 roku.

Planeco to nieduża, rodzinna firma produkująca ekologiczne, drewniane zabawki i mebelki dla dzieci.W naszej ofercie są drewniane jeździki, konie na biegunach, rowerki biegowe, wózki dla lalek, biurka i dwufunkcyjne mebelki w kształcie domków.

Wszystkie nasze wyroby wykonane są według własnych pomysłów i projektów. Bardzo lubimy naszą pracę i dlatego wkładamy mnóstwo serca w to, co robimy.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i bezpieczeństwo dzieci. Dlatego używamy tylko atestowanych materiałów, farb i lakierów.

Nasze zabawki są bardzo lubiane i doceniane za ich ponadczasowy charakter, są tradycyjne a jednocześnie nowoczesne.

Musimy się pochwalić, że jesienią 2016 r zostaliśmy zaproszeni do Instytutu Designu w Kielcach i nasze zabawki "uczestniczyły" w lekcjach designu dla dzieci, prowadzonych przez Instytut.

Jesteśmy dumni z tego, że polskie zabawki stają sie coraz bardziej popularne i lubiane nie tylko w kraju ale też w wielu krajach europejskich.

Cena 288 zł
Zorganizuj zbórkę na ten towar dla:
Produkt jest podzieliony na 4 puzzle Uwaga: Podział na puzzle jest wirtualny. Wiecej...

Rama

Bardzo wytrzymała sklejka brzozowa wodoodporna o grubości 24mm. Na życzenie kupującego ten puzzel, firma Placeco może wykonać stosowny napis na ramie. Właściciel rowerka nigdy nie zapomni od kogo dostał ten prezent.

Podobne produkty