Rower towarowy Babboe City

Rower towarowy Babboe City

Elegancki i lekki w prowadzeniu rower rodzinny, który odmieni Twoje codzienne życie. Bez trudu przewieziesz dwójkę dzieci i spore zakupy, a jazda na nim niewiele się różni od jazdy na zwykłym rowerze. Stanowi doskonałe połączenie cech użytkowych i atrakcyjnego wzornictwa.

Rower złożony - gotowy do jazdy.

Dwukołowy rower rodzinny od Babboe. W projektowaniu tego modelu w pełni skupiliśmy się na bezpieczeństwie, wytrzymałości i wyróżniającym ten model nowoczesnym wzornictwie.

Babboe City jest wyposażony w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową z zaokrąglonymi rogami. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim i odpowiada zarówno osobom niższym, jaki i o dużym wzroście. Babboe City to idealny rower towarowy do codziennego użytku rodzinnego. Standardowo jest przeznaczony do przewozu dwójki dzieci i dodatkowego bagażu lub zakupów, opcjonalnie pozwala na przewiezienie trzeciego dziecka w foteliku Maxi Cosi lub łącznie czwórki kilkulatków przy zastosowaniu dodatkowej ławeczki.

Bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze.

Cena 6 599 zł
Zorganizuj zbórkę na ten towar dla:
Produkt jest podzieliony na 20 puzzle Uwaga: Podział na puzzle jest wirtualny. Wiecej...

Dzwonek

Dryń, dryń... i w drogę

Podobne produkty