Koń na biegunach STEFANEK

Koń na biegunach STEFANEK

Koń na biegunach, wykonany w starym stylu, tradycyjny konik na biegunach, bardzo łatwy do złożenia bez żadnej śrubki czy wkręta. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Wykonane przez Planeco, rodzinną firmę z Józefowa.

Planeco to nieduża, rodzinna firma produkująca ekologiczne, drewniane zabawki i mebelki dla dzieci.W naszej ofercie są drewniane jeździki, konie na biegunach, rowerki biegowe, wózki dla lalek, biurka i dwufunkcyjne mebelki w kształcie domków.

Wszystkie nasze wyroby wykonane są według własnych pomysłów i projektów. Bardzo lubimy naszą pracę i dlatego wkładamy mnóstwo serca w to, co robimy.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i bezpieczeństwo dzieci. Dlatego używamy tylko atestowanych materiałów, farb i lakierów.

Nasze zabawki są bardzo lubiane i doceniane za ich ponadczasowy charakter, są tradycyjne a jednocześnie nowoczesne.

Musimy się pochwalić, że jesienią 2016 r zostaliśmy zaproszeni do Instytutu Designu w Kielcach i nasze zabawki "uczestniczyły" w lekcjach designu dla dzieci, prowadzonych przez Instytut.

Jesteśmy dumni z tego, że polskie zabawki stają sie coraz bardziej popularne i lubiane nie tylko w kraju ale też w wielu krajach europejskich.

Cena 265 zł
Zorganizuj zbórkę na ten towar dla:
Produkt jest podzieliony na 2 puzzle Uwaga: Podział na puzzle jest wirtualny. Wiecej...

Koń

Jaki jest każdy widzi. Spokojny, bardzo lubi dzieci, zadowoli się suchym chlebem

Podobne produkty