KOLOS - Domek dla lalek

KOLOS - Domek dla lalek

Domek KOLOS to designerski i ekologiczny domek dla lalek. Wykonany jest w całości z drewna, a jego wyposażenie tworzone jest ręcznie. Materiały wykorzystane w konstrukcji domku oraz wszelkie akcesoria w nim zamieszczone, pochodzą od certyfikowanych dostawców. Wszystkie krawędzie zabawki zostały zaokrąglone, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Ponadto domek KOLOS doskonale rozwija wyobraźnię dzieci. Jego tylna ściana to tablica, którą dziecko może dowolnie ozdobić. Może także aranżować wnętrza swojego drewnianego budynku, dzięki elementom wyposażenia w różnych wariantach kolorystycznych.

Rozrywka, ciekawy design i ekologia – każdy z rodziców pragnie, by tym charakteryzowały się zabawki, którymi bawią się ich dzieci. W końcu chodzi o to, żeby zabawa przynosiła maluchom mnóstwo frajdy, dostarczając jednocześnie wartości poznawcze i edukacyjne.

Zabawka została zaprojektowana i wykonana w Polsce, zgodnie z dyrektywą zabawkową. Do budowy domku wykorzystano certyfikowane drewno FSC oraz certyfikowane farby ECOLABEL.

Wymiary: dł. 49 x wys. 64 x szer. 26 cm, waga: 3,5 kg

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia.

Dostępność kolorów i cenę możesz sprawdzić u producenta: oloka-gruppe.com
E-MAIL 
BIURO@OLOKA-GRUPPE.COM
TELEFON:  793 555 293, 502 420 006

Cena 500 zł
Zorganizuj zbórkę na ten towar dla:
Produkt jest podzieliony na 4 puzzle Uwaga: Podział na puzzle jest wirtualny. Wiecej...

Kuchnia

Pomieszczenie zlokalizowane na parterze domku KOLOS. W kuchni znajduje się okrągły stół oraz 4 krzesełka. Do obiadu może zasiąść tutaj cała rodzina, z powodzeniem można przyjmować tu również gości. Wyposażenie kuchni obejmuje pojemny kredens, 4 miseczki, syfon i umywalkę. Każdy element umieszczony w kuchni wykonany jest z ekologicznych, bezpiecznych i certyfikowanych materiałów.

Podobne produkty