FAQ

To proste. Układałeś kiedyś puzzle? Tak to ma właśnie działać. U nas każdy produkt i usługa są podzielone na wirtualne części. Każda z nich ma swoją cenę. Twoja rodzina i znajomi mogą kupić ci jeden z puzzli i nie martwić się wiecej więcej czy prezent ci się spodoba. Bo to ty go sobie u nas wybierzesz. Poinformuj ich o tym mailem lub na fb i czekaj aż układanka się sama ułoży.

Przede wszystkim niczego nie ryzykujesz. Znajdujesz swój wymarzony prezent, informujesz rodzinę i znajomych dając im możliwość spełnienia twojego marzenia. Dzięki temu nie będą już musieli biegać po galeriach handlowych w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego dla ciebie. Lub zamiast dać ci pieniądze, dadzą ci część twojego marzenia. Nie będziesz już musiał udawać że prezent ci sie podoba.

A) Wybierz produkt lub usługę
B) Kliknij w ikonkę "Chcę ten prezent"
C) Napisz krótką wiadomość do rodziny i znajomych
D) Skopiuj link
E) Wyślij go mailem do wszystkich których chcesz poinformować o swoim wyborze

Niestety nie. Mamy pewne zasady które są dla nas ważne. Chcemy, żeby produkty i usługi oferowane na Puzzlingo miały najwyższą jakość, były produkowane z pasją, z poszanowaniem dla ludzi i środowiska. Dlatego to my wybieramy naszych firmy które oferują swoje produkty i usługi na naszym serwisie. Jeśli sądzisz, że znasz firmę spełniającą nasze wymagania, napisz do nas.

To twoja decyzja. Pamietaj tylko, że aby kupić puzzle należy zapłacić online.

Możesz wysłać powiadomienie mailem (wklej link) lub opublikować je na fb.

Najważniejsze, żeby w mailu znalazł się link który generuje się automatycznie dla twojego prezentu. Poza tym wszystko to co zazwyczaj piszesz do swoich znajomych i rodziny.

Jak tylko zbierzesz wszystkie puzzle, prezent jest twój. Skontaktuj się z dostawcą aby umówić termin i adres do wysyłki oraz pozostałe szczegóły.

Najważniejsze, żeby prezent Ci sie podobał. Zastanów się jednak czy produkt lub usługa które sobie wybierzesz nie będą za drogie dla twojej rodziny i znajomych. Jeśli wybierasz usługę, zastanów się czy miejsce jej wykonania nie jest zbyt daleko od twojego miejsca zamieszkania.

Pieniądze juz wpłacone na twój prezent zostaną w całości zwrócone a Ty dostaniesz informację, że zbiórka się nie powiodła. Chcielibyśmy jednak tego uniknąć; przecież wszyscy chcemy żebyś otrzymał swój wymarzony prezent. Dlatego starannie przemyśl Twój wybór. Przeczytaj też Punkt 7.

Tak, ale tylko do momentu kiedy pierwszy puzzle zostanie wykupiony.

Twój prezent zostanie dostarczony bezpośrednio przez producenta lub firmę której to zleci. Wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce Wysyłka w opisie produktu.

Oczywiście. Obowiązują wszystkie zasady określone w polskim prawie.

Oczywiście. Nawet bardzo nam na tym zależy. Zapytaj go o możliwość personalizacji, opcje dodatkowe i wszystkie inne szczegóły które Cię interesują

Użytkownicy wybierający produkty i usługi na Puzzlingo.pl nie ponoszą żadnych kosztów.

Napisz do nas na kontakt@puzzlingo.pl

Wiele produktów i usług na Puzzlingo.pl oferuje taką możliwość. Skontaktuj się z producentem żeby omówić szczegóły.

Jeśli otrzymaleś maila z linkiem do Puzzlingo to znaczy, że nie musisz już dłużej zastanowiać się jaki prezent kupić. Kliknij w link, wejdź bezpośrednio na Puzzlingo.pl Tam znajdziesz prezent podzielony na wirtualne puzzle. Jeśli osoba która wysłała Ci ten link zbierze wszystkie puzzle, produkt będzie jej.

To znaczy, że został już kupiony przez kogoś innego.

Tak. Upewnij się jednak czy ten prezent naprawdę się tej osobie spodoba. Jeśli jesteś tego pewien, wyślij informację o tym również innym osobom które chciałyby kupić puzzle.

Oczywiście. Dzięki temu zwiekszysz prawdopodobieństwo, że wszystkie puzzle zostaną wykupione.

Pieniądze przechowywane są na tymczasomym koncie operowanym przez naszego partnera, serwis Tpay. Bezpieczeństwo operacji finansowych na Puzzlingo jest dla nas ogromnie ważne. Dlatego wybraliśmy najlepszą firmę oferująca tego typu usługę w Polsce.

Wydrukuj i podaruj jako pamiątkę twojego prezentu. Ale nawet jeśli nie wydrukujesz vouchera, osoba której kupiłeś puzzle dostanie swój prezent jeśli tylko zbierze wszystkie puzzle.

Wystawienie produktu do finansowaniabezpłatne
Wpłata środków (finansowanie puzzla)bezpłatne* - prowizja dla tpay
Finansowanie udane: przelew środków na konto producentabezpłatne
Finansowanie nieudane: zwrot środków na konto wpłacającychbezpłatne